Dostępne trasy EDK rejon Sanok 2019

10 marca 2019

Dostępne trasy EDK rejon Sanok 2019

Jestem na stronie i spoglądam na trasy do wyboru. Którą mam wybrać?!

Ta za długa, ta za trudna...to nie dla mnie?!

Nie!!!

Po prostu poszukaj tej, która faktycznie da ci poczucie pewności, że dasz radę ją przejść bezpiecznie z punktu widzenia swoich fizycznych możliwości, ALE... zawsze jest ale, czy takie "szycie na miarę" jest tym co chcesz by było dla ciebie wyzwaniem? A może jednak dać z siebie więcej, poszukać głębiej tego co od dawno ci po głowie "chodziło". No właściwie, Ja nie dam rady?!

Ok, dam radę!

Wybierasz trasę, ok, ALE...znów ALE...

Spośród tras zwróć uwagę na trasę Św. Michała Archanioła... Co w niej niezwykłego?

Jest to trasa, która zaczyna i kończy swój bieg w kościele Przemienienia - Farze i biegnie typowo górskim szlakiem. Spotkasz na niej śnieg, błoto do "pasa", na pewno zaliczysz bliskie spotkanie z dziką zwierzyną. Noc w lesie to ryzyko zgubienia i szukania wyjścia z niego wiele godzin...Czy to dobry pomysł? Tak, ale przy pełnej powadze sytuacji.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to nie spacerek. Pan Jezus szedł w bólu i cierpieniu, owszem byli na około niego inni ludzie, mniej lub bardziej pozytywnie nastawieni, ALE...szedł sam, dźwigał swój krzyż SAM! Pomyśl o tym czy i Ty tak dasz radę, bo to jest własnie Ta decyzja w Twoim życiu. 

Idę na EDK, podejmuję wyzwanie pracy nad sobą!